Wycieczka przedszkolaków do kina.

• 2023-05-19 14:34:10
  • Przedszkole, Wycieczki

Dnia 08.05.2023 roku grupy przedszkolne wybrały się na wycieczkę do kina. Dzieci z grupy Gumisie, Muppety, Minionki oraz Smerfy miały okazję obejrzeć bajkę edukacyjną pt. „Kicia Kocia” w Multikinie w Rumi natomiast przedszkolaki z grupy Skrzaty oraz Muminki obejrzały bajkę pt. „Dzwoneczek i tajemnica piratów”w GOTiS w Gniewinie.

Wycieczka przedszkolaków do kina.

Po zakończonym seansie, dzieci zwiedziły kino i udały się na przystanek, na którym czekał już autobus, który zawiózł nas do McDonalds. Dzieci były zachwycone. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia.

Wycieczka przedszkolaków do kina. zdjecie 0 Wycieczka przedszkolaków do kina. zdjecie 1 Wycieczka przedszkolaków do kina. zdjecie 2 Wycieczka przedszkolaków do kina. zdjecie 3 Wycieczka przedszkolaków do kina. zdjecie 4 Wycieczka przedszkolaków do kina. zdjecie 5 Wycieczka przedszkolaków do kina. zdjecie 6 Wycieczka przedszkolaków do kina. zdjecie 7 Wycieczka przedszkolaków do kina. zdjecie 8 Wycieczka przedszkolaków do kina. zdjecie 9 Wycieczka przedszkolaków do kina. zdjecie 10